Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
GÜNDEM (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 18.04.2020 - 14:29, Güncelleme: 18.04.2020 - 14:29

VEFA DESTEK GRUBU VATANDAŞLARI TALEBİNİ YERİNE GETİRİYOR

 

VEFA DESTEK GRUBU VATANDAŞLARI TALEBİNİ YERİNE GETİRİYOR

Aydın'da Sokağa Çıkma Yasağının Başlaması Ardından Valilik VEFA Destek Grubu Çalışmalarını Sürdürüyor.
Aydın'da Sokağa Çıkma Yasağının Başlaması Ardından Valilik VEFA Destek Grubu Çalışmalarını Sürdürüyor. Ülkemize korona virüsün salgının girmesi ardından ülke genelinde yoğun önlemler alınmıştı. Her geçen gün artan tedbirlere sokağa çıkma yasağı da ilave edildi. Geçen hafta sonu 31 ilde son saatlerde sokağa çıkma yasağının ilan edilmesiyle vatandaşlar marketlere akın ederek adeta kaos yaratmıştı bu haftaki sokağa çıkma yasağının önceden belirlenmesiyle aydın sakin bir hafta sonu geçiriyor. Öte yandan sokağa çıkma yasağının 00:00 itibariyle Aydın'ında içinde bulunduğu 31 ilde başlamasıyla vatandaşların sokağa çıkamadığından ihtiyaçların karşılanması için Aydın Valiliği VEFA Destek grubu görevinin başında. Yüzlerde görevlisi ile İl genelinde binlerce talebi yerine getiren VEFA destek grubu Sağlıktan Gıdaya ve diğer acil ihtiyaçlar için 7/24 görevde. Alışverişe çıkamayan vatandaşlar için marketlerde, taburcu olan hasta nakilleri için hastanelerde, maaş çekim işlemleri için bankalarda adeta şehrin her köşesinde Vatandaşların mağdur olmaması için tüm gayretleri ile çalışıyorlar. EVDE HAYAT VAR Aydın Valiliği VEFA destek grubu ülkemize korona virüsün girmesi ile hızlı ve koordineli bir şekilde alanında uzman personeli ile hizmete başlamıştı. Sokağa çıkma yasağının olduğu günler de dahil olmak üzere 7 Gün 24 Saat vatandaşların istek, şikayet ve diğer işlemlerini hız bir şekilde yerine getiriyor. 444 69 81 numaralı çağrı merkezini arayarak isteklerinizi iletebilir ihtiyaçlarınız için yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca 112, 155, 156 numaralı çağrı hatlarında da vatandaşlara yardımcı olunmaya devam ediliyor. AYDIN'DA SESSİZLİK HAKİM 00:00 itibariyle sokağa çıkma yasağının başlamasıyla merkez ve ilçelerdeki sokaklar, kent meydanları sessizliğe büründü. Vatandaşların duyarlı davranışı ve görevlilerin sıkı denetimleriyle sokağa çıkma yasağı aydın'da problemsiz bir şekilde devam ediyor. emniyet ekipleri şehrin farklı noktalarında kontrol noktası oluşturarak araç ve yayaları teker teker kontrol ederek görevli olmayan vatandaşlara cezai işlem uyguluyor.
Aydın'da Sokağa Çıkma Yasağının Başlaması Ardından Valilik VEFA Destek Grubu Çalışmalarını Sürdürüyor.

Aydın'da Sokağa Çıkma Yasağının Başlaması Ardından Valilik VEFA Destek Grubu Çalışmalarını Sürdürüyor.

Ülkemize korona virüsün salgının girmesi ardından ülke genelinde yoğun önlemler alınmıştı. Her geçen gün artan tedbirlere sokağa çıkma yasağı da ilave edildi. Geçen hafta sonu 31 ilde son saatlerde sokağa çıkma yasağının ilan edilmesiyle vatandaşlar marketlere akın ederek adeta kaos yaratmıştı bu haftaki sokağa çıkma yasağının önceden belirlenmesiyle aydın sakin bir hafta sonu geçiriyor.

Öte yandan sokağa çıkma yasağının 00:00 itibariyle Aydın'ında içinde bulunduğu 31 ilde başlamasıyla vatandaşların sokağa çıkamadığından ihtiyaçların karşılanması için Aydın Valiliği VEFA Destek grubu görevinin başında. Yüzlerde görevlisi ile İl genelinde binlerce talebi yerine getiren VEFA destek grubu Sağlıktan Gıdaya ve diğer acil ihtiyaçlar için 7/24 görevde. Alışverişe çıkamayan vatandaşlar için marketlerde, taburcu olan hasta nakilleri için hastanelerde, maaş çekim işlemleri için bankalarda adeta şehrin her köşesinde Vatandaşların mağdur olmaması için tüm gayretleri ile çalışıyorlar.

EVDE HAYAT VAR
Aydın Valiliği VEFA destek grubu ülkemize korona virüsün girmesi ile hızlı ve koordineli bir şekilde alanında uzman personeli ile hizmete başlamıştı. Sokağa çıkma yasağının olduğu günler de dahil olmak üzere 7 Gün 24 Saat vatandaşların istek, şikayet ve diğer işlemlerini hız bir şekilde yerine getiriyor. 444 69 81 numaralı çağrı merkezini arayarak isteklerinizi iletebilir ihtiyaçlarınız için yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca 112, 155, 156 numaralı çağrı hatlarında da vatandaşlara yardımcı olunmaya devam ediliyor.

AYDIN'DA SESSİZLİK HAKİM
00:00 itibariyle sokağa çıkma yasağının başlamasıyla merkez ve ilçelerdeki sokaklar, kent meydanları sessizliğe büründü. Vatandaşların duyarlı davranışı ve görevlilerin sıkı denetimleriyle sokağa çıkma yasağı aydın'da problemsiz bir şekilde devam ediyor. emniyet ekipleri şehrin farklı noktalarında kontrol noktası oluşturarak araç ve yayaları teker teker kontrol ederek görevli olmayan vatandaşlara cezai işlem uyguluyor.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.