Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
GÜNDEM (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 21.05.2020 - 17:09, Güncelleme: 21.05.2020 - 17:09

MEZUN OLDUĞU ÜNİVERSİTEYE UZMAN OLARAK ATANDI

 

MEZUN OLDUĞU ÜNİVERSİTEYE UZMAN OLARAK ATANDI

Türkiye'nin Sayılı Üniversitelerinden Olan Adnan Menderes Üniversitesine Önemli Atama Yapıldı
Türkiye'nin Sayılı Üniversitelerinden Olan Adnan Menderes Üniversitesine  Önemli Atama Yapıldı Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Osman Selçuk ALDEMİR'in talimatlarıyla alanında bir uzaman daha üniversiteye atandı. Adnan Menderes Üniversitesi Mezunlarından Emrah YAVUZ Dijital Medya Uzmanı Olarak Görevine Başladı. Dijital medya alanında bir çok başarıya imza atan YAVUZ ADÜ'yü Dijital ortamlarda uzmanlığı ile büyük katkı sağlayacak. MEZUN OLDUĞU UNİVERSİTEYE UZMAN OLARAK ATANDI Adnan Menderes Üniversitesi Pazarlama ve Reklamılık bölümünden mezun olan Emrah YAVUZ Eğitimene hız kesmeden devam etti. İşletme ve  İnsan Kaynakları bölümlerinde eğitimini sürdürdü. Özel hayatında bir çok başarılı çalışmalara imza atan YAVUZ; Mezun olduğum üniversiteme Rektörümüz Osman Selçuk Aldemir TARAFINDAN uzman olarak atanmam büyük bir gururdur. EMRAH YAVUZ KİMDİR? 1993 Aydın/Efeler doğumluyum. Aydın Anadolu Teknik Lisesi Bilgisayar Programcılığını bitirdim. Sonrasında 2015 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesinde Pazarlama ve Reklamcılık bölümü okudum. 2017 yılında Anadolu Üniversitesinde İşletme bölümüne başladım ve şuan ise İstanbul Üniversitesinde İnsan Kaynakları Yönetimi okumaktayım. Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED) üyesim. (2018) Türkiye Düşünce Platformu sekreteriyim.(2019)
Türkiye'nin Sayılı Üniversitelerinden Olan Adnan Menderes Üniversitesine Önemli Atama Yapıldı

Türkiye'nin Sayılı Üniversitelerinden Olan Adnan Menderes Üniversitesine  Önemli Atama Yapıldı

Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Osman Selçuk ALDEMİR'in talimatlarıyla alanında bir uzaman daha üniversiteye atandı. Adnan Menderes Üniversitesi Mezunlarından Emrah YAVUZ Dijital Medya Uzmanı Olarak Görevine Başladı. Dijital medya alanında bir çok başarıya imza atan YAVUZ ADÜ'yü Dijital ortamlarda uzmanlığı ile büyük katkı sağlayacak.

MEZUN OLDUĞU UNİVERSİTEYE UZMAN OLARAK ATANDI

Adnan Menderes Üniversitesi Pazarlama ve Reklamılık bölümünden mezun olan Emrah YAVUZ Eğitimene hız kesmeden devam etti. İşletme ve  İnsan Kaynakları bölümlerinde eğitimini sürdürdü. Özel hayatında bir çok başarılı çalışmalara imza atan YAVUZ; Mezun olduğum üniversiteme Rektörümüz Osman Selçuk Aldemir TARAFINDAN uzman olarak atanmam büyük bir gururdur.

EMRAH YAVUZ KİMDİR?

1993 Aydın/Efeler doğumluyum. Aydın Anadolu Teknik Lisesi Bilgisayar Programcılığını bitirdim. Sonrasında 2015 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesinde Pazarlama ve Reklamcılık bölümü okudum. 2017 yılında Anadolu Üniversitesinde İşletme bölümüne başladım ve şuan ise İstanbul Üniversitesinde İnsan Kaynakları Yönetimi okumaktayım. Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED) üyesim. (2018) Türkiye Düşünce Platformu sekreteriyim.(2019)

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.