Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
GÜNDEM (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 20.08.2020 - 18:09, Güncelleme: 20.08.2020 - 18:09

BURCU FIRIN SOSYAL MEDYA’DA DOLAŞAN İDDİALARA AÇIKLIK GETiRDi

 

BURCU FIRIN SOSYAL MEDYA’DA DOLAŞAN İDDİALARA AÇIKLIK GETiRDi

Burcu Ekmek Fırınında 1 Personelin Koronavirüs Testinin Pozitif Çıkması İle İlgili Paylaşımlar Ardından Burcu Fırın Yetkilileri Açıklama Yaptı.
Burcu Ekmek Fırınında 1 Personelin Koronavirüs Testinin Pozitif Çıkması İle İlgili Paylaşımlar Ardından Burcu Fırın Yetkilileri Açıklama Yaptı.   2001 yılından itibaren Aydınlı vatandaşlara hizmet etmek için faaliyete başladıklarını belirten  Burcu Fırın yetkilileri; Koronavüsün duyulması ve ülkemize ulaştığı ilk anlar itibariyle Fırınlarınlarımızda  El değmeden paketleme, dezenfeksiyon, maske, eldiven  kullanımı ve sosyal mesafe gibi gerekli tüm tedbirlerimizi aldık.   Son günlerde bazı sosyal medya platformlarında firmamız ile ilgili paylaşımlar sonrasında açıklama yapma gereği duyduk.Hergün işbaşı öncesinde TÜRKİYE GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI'nın yayınladığı GIDA İŞLETMELERİNDE VAKA SENARYOLARI REHBERİNDE yer alan prosedürlere uyarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Rehberde yer alan 3. maddede İşletme Girişi Sağlık Taraması Karar Ağacı na uygun olarak her gün işbaşı öncesi 3 soruya cevap vermeleri istenmekte,  alınan cevaplar ve ateş ölçümünde alınan sonuca göre çalışanımızın işbaşı yapmasına müsaade edilmektedir.   13/08/2020 tarihinde bir personelimizin kendisini kötü hissedip hastaneye başvurması üzerine 14/08/2020 tarihinde çalışanımız hastaneden aranarak covid-19 testinin pozitif olduğu söylenmiştir. Covid-19 testinin pozitif çıkan personelimizin çalıştığı kısımda 2 kişi bulunmaktadır. Olayın yaşandığı gün itibariyle tedbir amaçlı 2 personelimiz karantinaya alınmıştır. Karantinadaki geçen 7 gün (20/08/2020) içinde herhangi bir sempton  görülmemiştir.    İşletmemizde bulunan bütün çalışanlarımıza coronavirüs testi yapılıp hiçbir personelimizde pozitif sonuç çıkmamıştır. Virüsün ülkemize girdiği ilk gün olduğu gibi salgın süreci boyunda bütün tedbirlerimiz üst seviyede olup taviz verilmemektedir. Riski en aza indirmek için gerekli bütün çalışmaları her geçen gün arttırarak devam ettiriyoruz. Müşterilerimiz işlerimizden güvenle alışveriş yapabilirler.  
Burcu Ekmek Fırınında 1 Personelin Koronavirüs Testinin Pozitif Çıkması İle İlgili Paylaşımlar Ardından Burcu Fırın Yetkilileri Açıklama Yaptı.

Burcu Ekmek Fırınında 1 Personelin Koronavirüs Testinin Pozitif Çıkması İle İlgili Paylaşımlar Ardından Burcu Fırın Yetkilileri Açıklama Yaptı.
 

2001 yılından itibaren Aydınlı vatandaşlara hizmet etmek için faaliyete başladıklarını belirten  Burcu Fırın yetkilileri; Koronavüsün duyulması ve ülkemize ulaştığı ilk anlar itibariyle Fırınlarınlarımızda  El değmeden paketleme, dezenfeksiyon, maske, eldiven  kullanımı ve sosyal mesafe gibi gerekli tüm tedbirlerimizi aldık.
 
Son günlerde bazı sosyal medya platformlarında firmamız ile ilgili paylaşımlar sonrasında açıklama yapma gereği duyduk.Hergün işbaşı öncesinde TÜRKİYE GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI'nın yayınladığı GIDA İŞLETMELERİNDE VAKA SENARYOLARI REHBERİNDE yer alan prosedürlere uyarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Rehberde yer alan 3. maddede İşletme Girişi Sağlık Taraması Karar Ağacı na uygun olarak her gün işbaşı öncesi 3 soruya cevap vermeleri istenmekte,  alınan cevaplar ve ateş ölçümünde alınan sonuca göre çalışanımızın işbaşı yapmasına müsaade edilmektedir.
 
13/08/2020 tarihinde bir personelimizin kendisini kötü hissedip hastaneye başvurması üzerine 14/08/2020 tarihinde çalışanımız hastaneden aranarak covid-19 testinin pozitif olduğu söylenmiştir. Covid-19 testinin pozitif çıkan personelimizin çalıştığı kısımda 2 kişi bulunmaktadır. Olayın yaşandığı gün itibariyle tedbir amaçlı 2 personelimiz karantinaya alınmıştır. Karantinadaki geçen 7 gün (20/08/2020) içinde herhangi bir sempton  görülmemiştir. 
 
İşletmemizde bulunan bütün çalışanlarımıza coronavirüs testi yapılıp hiçbir personelimizde pozitif sonuç çıkmamıştır. Virüsün ülkemize girdiği ilk gün olduğu gibi salgın süreci boyunda bütün tedbirlerimiz üst seviyede olup taviz verilmemektedir. Riski en aza indirmek için gerekli bütün çalışmaları her geçen gün arttırarak devam ettiriyoruz. Müşterilerimiz işlerimizden güvenle alışveriş yapabilirler.
 
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.