Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
ASAYİŞ (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 18.04.2020 - 23:58, Güncelleme: 18.04.2020 - 23:58

AYDIN' DA POLİSE SALDIRDILAR

 

AYDIN' DA POLİSE SALDIRDILAR

Aydın Efeler İlçesine Bağlı Ovaeymir Karakolunda Sokağa Çıkma Yasağından Dolayı Bir Grup Polise Saldırdı
Aydın Efeler İlçesine Bağlı Ovaeymir Karakolunda Sokağa Çıkma Yasağından Dolayı Vatandaşlar Polise Saldırdı Olay Aydın Efeler İlçesi Ovaeymir Karakolu Önünde Meydana Geldi. Edinilen Bilgiye Göre Karakol Civarındaki Bir Gruba Polis Sokağa Çıkma Yasağından Dolayı Cezai İşlem Uygulamak İstedi. Buna Karşı Çıkan Bir Grup Vatandaş Polisle Tartışmaya Başladı Kısa Sürede Olay Saldırıya Dönüştü. Yaşanan Arbede Sonrasında Karakola Çok Sayıda Polis Ekibi Sevk Edildi.  O Esnada Karakol Önünde Tartışma Yaratan Grubun Yakınları Karakola Gelerek Bilgi Almak İstedi. Olay Yerine Gelen Ekipler Sokağa Çıkma Yasağından Dolayı Kalabalığı Dağıtarak Olaya Müdahale Etti. Polislere Saldıran 6 Kişi Göz Altına Alındı. Olayla İlgili Soruşturma Başlatıldı.
Aydın Efeler İlçesine Bağlı Ovaeymir Karakolunda Sokağa Çıkma Yasağından Dolayı Bir Grup Polise Saldırdı

Aydın Efeler İlçesine Bağlı Ovaeymir Karakolunda Sokağa Çıkma Yasağından Dolayı Vatandaşlar Polise Saldırdı

Olay Aydın Efeler İlçesi Ovaeymir Karakolu Önünde Meydana Geldi. Edinilen Bilgiye Göre Karakol Civarındaki Bir Gruba Polis Sokağa Çıkma Yasağından Dolayı Cezai İşlem Uygulamak İstedi. Buna Karşı Çıkan Bir Grup Vatandaş Polisle Tartışmaya Başladı Kısa Sürede Olay Saldırıya Dönüştü. Yaşanan Arbede Sonrasında Karakola Çok Sayıda Polis Ekibi Sevk Edildi.  O Esnada Karakol Önünde Tartışma Yaratan Grubun Yakınları Karakola Gelerek Bilgi Almak İstedi. Olay Yerine Gelen Ekipler Sokağa Çıkma Yasağından Dolayı Kalabalığı Dağıtarak Olaya Müdahale Etti. Polislere Saldıran 6 Kişi Göz Altına Alındı. Olayla İlgili Soruşturma Başlatıldı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.