Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
SİYASET (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 01.09.2021 - 19:52, Güncelleme: 01.09.2021 - 19:52

AK PARTİ EFELER İKİBİN BEŞYÜZ VATANDAŞA AŞURE İKRAM ETTİ

 

AK PARTİ EFELER İKİBİN BEŞYÜZ VATANDAŞA AŞURE İKRAM ETTİ

AK Parti Efeler İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen aşure hayırında 2 bin 500 Efelerli vatandaşa ikramda bulunuldu.
AK Parti Efeler İlçe Teşkilatı, Muharrem ayının gelişi nedeniyle geleneksel aşure hayrı düzenledi. Hayırda ilk ikramı AK Parti Efeler İlçe Başkanı Hüsnü Elbir yaparken, 2 bin 500 Efelerli vatandaşa aşure ulaştırıldı.  AK Parti Efeler İlçe Teşkilatı üyeleri hayır esnasında hep birlikte dua okurken, vatandaşlara aşure ikramı yapmak için de seferber oldu. Hayrın son bulmasının ardından açıklama yapan Başkan Elbir, "Muharrem ayı nedeniyle düzenlediğimiz aşure hayrı her kesimden yoğun ilgi gördü. 2 bin 500 kişiye aşure ikramı yaptık. Allah kabul etsin, daha nicelerini yapmayı kısmet etsin. Hayrımıza katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum Bu hayırlar birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyor" dedi.  
AK Parti Efeler İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen aşure hayırında 2 bin 500 Efelerli vatandaşa ikramda bulunuldu.

AK Parti Efeler İlçe Teşkilatı, Muharrem ayının gelişi nedeniyle geleneksel aşure hayrı düzenledi. Hayırda ilk ikramı AK Parti Efeler İlçe Başkanı Hüsnü Elbir yaparken, 2 bin 500 Efelerli vatandaşa aşure ulaştırıldı. 

AK Parti Efeler İlçe Teşkilatı üyeleri hayır esnasında hep birlikte dua okurken, vatandaşlara aşure ikramı yapmak için de seferber oldu. Hayrın son bulmasının ardından açıklama yapan Başkan Elbir, "Muharrem ayı nedeniyle düzenlediğimiz aşure hayrı her kesimden yoğun ilgi gördü. 2 bin 500 kişiye aşure ikramı yaptık. Allah kabul etsin, daha nicelerini yapmayı kısmet etsin. Hayrımıza katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum Bu hayırlar birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyor" dedi.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.